Czy mogę odstąpić biznes?

Wynajem lokali usługowych — agencja nieruchomości LOCO COMMERCIAL!

Agencja nieruchomości LOCO COMMERCIAL — bardzo długa lista najemców!     

 

Ta agencja nieruchomości jest naprawdę godna uwagi, ponieważ współpracuje z międzynarodowymi operatorami, z dużymi sieciami handlowymi, a także z polskimi markami i firmami, które właśnie rozpoczynają swoją działalność. Posiadają bardzo szeroką bazę lokali usługowych pod każdą działalność, ale to lokale gastronomiczne są ich specjalnością. Jeśli interesuje Cię wynajem lokali usługowych to tylko z tą agencją nieruchomości! Warto dodać, że współpracują razem z pralniami, piekarniami, restauratorami, kawiarniami czy z sieciowymi operatorami spożywczymi. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.     

 

Wynajem lokali usługowych — naprawdę bardzo długa lista ofert!    

 

W ofercie agencji nieruchomości LOCO COMMERCIAL znajduje się bardzo długa lista niesamowitych ofert. Istnieje również rozwiązanie, które polega na wysłaniu do agencji zgłoszenia, w którym opiszesz, jaki dokładnie lokal usługowy jest Ci potrzebny, a oni znajdą dla Ciebie ten idealny! Jedną z ofert jest lokal znajdujący się na warszawskim Mokotowie w inwestycji MOKOSFERA. Jest to najnowsza inwestycja Grupo Lar, która mieści się w jednej z najpopularniejszych dzielnic Warszawy. Lokal znajduje się na parterze apartamentowca, który cały został przeznaczony pod usługi. Jest mocno widoczny oraz znajduje się bezpośrednio przy przystanku autobusowym. Wynajem lokali usługowych tylko z LOCO COMMERCIAL!    

 

Lokal gastronomiczny w stanie deweloperskim dla Ciebie!    

 

Znajduje się on przy ul. Kłobuckiej na Ursynowie i jest o powierzchni 52,23 m2. Wyposażony został w: wentylację wywiewną z sanitariatów fi 125 mm, zgodę na alkohol, przyłącze energii elektrycznej – 21 kW, ogródek gastronomiczny przynależny do lokalu o powierzchni 80,00 m2 oraz w wentylację wywiewną – 2 kanały (1800 m3/h oraz 1050 m3/h). Cena najmu wynosi 100,00 złotych netto/m2, a do tego dochodzą jeszcze opłaty eksploatacyjne.       

About Biznes Ekspert

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *