kalkulator biznesowy

Na przelewach też można zaoszczędzić

Ogromna liczba Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii sprawia, iż każdego dnia z Wysp do Polski wysyłane są pieniądze. Powodów jest wiele. Część osób w ten sposób pomaga rodzinie, inne opłacają raty kredytu hipotecznego w kraju swojego pochodzenia, a kolejni być może regulują inne rachunki. Zdarza się też, że przelew jest konieczny w przypadku zakupów. Niestety, wiele osób przekonało się, że koszt tego rodzaju transakcji może być dosyć wysoki, uwzględniając przede wszystkim kurs waluty oraz prowizje. Na szczęście okazuje się, że przekazy pieniężne do polski można wykonać i dużo łatwiej, i taniej.

 

Internetowy serwis pozwoli na szybki i tani przelew

 

Możliwość zoptymalizowania opłat za przelewy sprawdza się za każdym razem, kiedy chce się przekazać określoną sumę poza granice kraju. Jest to przydatne zwłaszcza w sytuacjach, gdy tego rodzaju operacji dokonuje się regularnie. Zamiast za każdym razem dokładać, można przecież zaoszczędzić, co przy częstych przelewach bez wątpienia okaże się bardzo opłacalne. W jaki sposób to zrobić? Wystarczy poszukać serwisu, który zaoferuje dużo lepsze warunki, niż na przykład banki. Niższa prowizja, czasami nawet zerowa, a do tego bardzo korzystny kurs przeliczenia walut to dwa elementy, które w znaczący sposób obniżają koszt wysyłki pieniędzy.

 

Nie trzeba wychodzić z domu

 

Jest jeszcze jedna zaleta tego typu operacji. Nie trzeba fatygować się do banku. Wystarczy dostęp do internetu, żeby skorzystać z takiej możliwości. Przelewu można dokonać na komputerze, tablecie lub smartfonie. Co więcej, nie trzeba nawet logować się w serwisie online banku. Istnieje bowiem opcja przeprowadzenia operacji z wykorzystaniem karty kredytowej lub debetowej. W ten sposób zyskuje się nie tylko pod względem ekonomicznym. To także spora oszczędność czasu oraz wygoda, na której bez wątpienia zależy każdemu.

 

About Biznes Ekspert

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *