Rozwiązania dla biznesu XXI wieku

Wszechobecna informatyzacja świata przyczyniła się do zmiany sposobu prowadzenia biznesu. Zdaje się, że pandemia koronawirusa przyspieszyła to, co i tak było nieuniknione: rozwój pracy w trybie home-office. Jak odnaleźć się w tych ciężkich czasach tak, by nasza firma nie została w tyle za konkurencją?

Przede wszystkim postaw sobie cele, a następnie je realizuj. Każdy, kto prowadzi firmę, wie, jak ważna jest ciągłość pracy przedsiębiorstwa, aby przynosiło ono dochód. Dlatego tak ważne są sprawdzone rozwiązania informatyczne. Odpowiednio skonfigurowane są w stanie połączyć wszystkich członków zespołu niezależnie od miejsc, w których się znajdują. Zoom dla firm to narzędzie idealne. Pozwala na organizowanie spotkań z użytkownikami różnych urządzeń, więc nie każdy z nich musi czekać na spotkanie przed laptopem. Może w nim uczestniczyć nawet podczas podróży służbowej, korzystając ze smartphone.

Zoom dla firm jakiej wielkości?

Odpowiedź jest prosta: dla każdej. Zoom dla firm wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku i dostosowuje plany do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Prowadzisz małą firmę? Wybierz z pakietów zoom dla firm pakiet zoom pro. Masz większe wymagania? Wybierz inny, bardziej rozbudowany pakiet. Zoom dla firm spełni wszystkie oczekiwania wobec platformy do e-mittingów. Szyfrowanie przesyłanych danych, panel administratora, miejsce w chmurze do nagrywania spotkań, możliwość ustawiania tła spotkania: to tylko niewiele z możliwości jakie daje zoom dla firm.

Zoom dla firm obsłuży każdy!

Zoom jest platformą, którą obsługuje się w sposób intuicyjny. Wystarczy zapoznać się z samouczkiem i już po kilku chwilach każdy z nas jest w stanie używać jej w codziennej pracy. Organizowanie spotkań online, webinariów, czy wykładów zdalnych jest prostsze niż się wydaje. Możesz spróbować swoich sił w bezpłatnym planie zoom basic, który posiada sporo ograniczeń: liczby uczestników spotkania czy czas jego trwania. Wybierz plan dla siebie z oferty zoom dla firm!

About Biznes Ekspert

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *