Poprawa wizerunku firmy za pomocą kartonów

Nie od dziś wiadomo, że efektowna prezencja produktu ma ogromne znaczenie dla wyników sprzedażowych.

Smutnym przykładem są tu zresztą niezliczone sprzęty lub artykuły spożywcze, u których słaba reklama przyczyniła się do odejścia takich produktów w niepamięć. Warto jest więc wyciągnąć tu pewne wnioski i pomyśleć nad wymianą dotychczasowych opakowań na stylowe pudełka fasonowe. Jak się bowiem okazuje, marketing nie jest ograniczony wyłącznie do standardowych reklam. Wszystko, co nosi na sobie logo naszej marki, może być wykorzystywane w celach promocyjnych. Jak zauważają też sami producenci kartonów klapowych, opakowanie przykuwa uwagę kupującego, zachęcając tym samym do sprawdzenia właśnie naszego produktu. Warto jest więc pomyśleć nad połączeniem przyjemnego z pożytecznym i uczynić z nowych opakowań skuteczne narzędzia marketingowe.

 

Pudełka fasonowe – opakowanie niejedno ma imię

 

Kartony typu fasonowego to niezwykle przydatne produkty, przeznaczone do bezpiecznego transportowania oferowanych przez nas towarów. W wielu przypadkach, to właśnie one pełnią równocześnie rolę głównej wizytówki produktu. Decydując się na zlecenie zaprojektowania pudełka fasonowego producentowi, powinniśmy więc zastanowić się nad dokładną formą takiego opakowania. Szczególnie, że opcji mamy tu naprawdę mnóstwo – od szerokiej gamy wymiarów, przez niestandardowe kształty, na efektownym druku kończąc. A jeśli projektowanie nie jest naszą mocną stroną, możemy podać generalne wytyczne specjaliście, opracowując wspólnie niesamowity, unikatowy projekt, który pozwoli naszemu produktowi na wyróżnienie się na tle konkurencji.

 

Zalety korzystania z usług renomowanych producentów kartonów klapowych

 

Także i proste pudła klapowe mogą pełnić zarówno funkcję ochronną, jak i marketingową. Uznani producenci kartonów klapowych, jak chociażby polska firma ADAMS, oferują nam bowiem możliwość zamówienia solidnych opakowań z czterokolorowym zadrukiem. Rozwiązanie to niesie ze sobą szereg korzyści – lepsze zabezpieczenie towarów czyni firmę bardziej profesjonalną, wykorzystanie biodegradowalnych materiałów daje dobry przykład innym, zaś umieszczenie druku na tekturze pozwala na lepsze utrwalenie jej w pamięci klientów. Nie bagatelizujmy więc istoty wykorzystywania wysokiej klasy kartonów w prowadzonej przez nas firmie.

About Biznes Ekspert

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *