3 powody, dla których warto kupić dystrybutor wody dla firmy

3 powody, dla których warto kupić dystrybutor wody dla firmy

Kodeks Pracy jasno wskazuje, że właściciel firmy powinien zapewnić dostęp do wody pitnej bez żadnych ograniczeń. Można takie założenie spełnić za pomocą wielu sposobów. Przykładem jest zakup dystrybutora wody. W naszym artykule przedstawiamy 3 zalety, dzięki którym jako pracodawca od razu przystąpisz do kupna takiego urządzenia. Zapraszamy do lektury!

Dystrybutor wody – sposób, pozwalający dostarczyć wysokojakościową wodę

Nabycie dystrybutora do firmy ma wiele zalet. Zaczniemy od oczywistej zalety, czyli możliwości dostarczenia wody o znakomitej jakości. Aby jednak warunek został spełniony, firma musi podpisać umowę o stałą współpracę z renomowanym dostawcą. Dzięki takiej umowie pracownicy będą mogli się cieszyć wysokojakościową wodą bez żadnych przerw. Bardzo często sami dostarczają sprzęt, jakim jest oczywiście dystrybutor wody. Cena za współpracę wtedy obejmuje nie tylko dostarczanie wody, lecz też wynajem urządzenia. Wiele firm wybiera dostawców, którzy są na przykład laureatami konkursów konsumenckich. Otrzymane nagrody świadczą, że dany dostawca wyróżnia się rozwiniętym systemem kontroli. 

Dystrybutor wody – wygoda

Nabyty dystrybutor wody (cena) zapewnia ogromny komfort. Właściciel firmy może swobodnie dobrać urządzenia do potrzeb pracowników. Na rynku można spotkać dystrybutory, które opierają się na butlach lub też na filtrach wmontowanych w urządzenie. Biorąc drugą opcję, wtedy nie ma konieczności wymiany butli, ponieważ urządzenie jest wpięte do sieci miejskiej. Pierwsza opcja z kolei po zamówieniu pierwszej butli gwarantuje stałość dostaw. 

Dystrybutor wody – cena i oszczędności

Wielu pracodawców decyduje się właśnie z przyczyn finansowych na dystrybutor wody. Cena pozwala generować oszczędności, ponieważ 20-litrowy baniak z wodą do urządzenia jest dużo tańszy w przeliczeniu niż klasyczna butelka wody o pojemności 1,5 litra. Jeśli zdecydujesz się na dystrybutor bezbutlowy, wtedy oszczędności są jeszcze większe, ponieważ nie trzeba zamawiać usługi wymiany butli. 

About Biznes Ekspert