Która waluta jest najbardziej opłacalna? Co kupujemy lub sprzedajemy najczęściej?

Internetowy kantor – co Polacy wymieniają najczęściej?

Wymiana walut jest na tyle rozwinięta w naszym kraju, że wielu badaczy chce odpowiedzieć na pytanie – co Polacy wymieniają najczęściej?
Można się spodziewać, że najczęściej wymiana odbywa się na walutę kraju, w którym obecnie pracujemy (najczęściej jest to Euro) lub do którego jedziemy na wakacje.

Kantor walut – czy kurs ma znacznie?

Odkąd w sieci pojawiły się kantory internetowe, wymiana walut stała się nie tylko o wiele prostsza, ale również bardziej opłacalna. Gorzów Wlkp. i Poznań, to miasta, w których codziennie odbywa się kilka tysięcy transakcji internetowych. Wniosek z tego taki, że kursy, zarówno kurs Euro, jak i kurs dolara są o wiele bardziej opłacalne, niż w tradycyjnych kantorach.

Kantory internetowe – jakich transakcji najczęściej się dokonuje?

Naukowcy przebadali kantory internetowe i okazało się, że w 80% dochodzi w nich do wymiany euro i dolara. Zauważają oni również, że to właśnie waluta USA cieszy się największą popularnością.

Kantor walut – czy tylko euro i dolar?

Przyglądając się bliżej dokonywanym wymiany, uczeni stwierdzili, że hitem tego lata jest chorwacka kuna. Jak więc widać, nie wymieniamy nie tylko tradycyjne waluty, ale również te bardziej egzotyczne. Waluty wymienić można na http://pomaranczarnia.pl/.

About Biznes Ekspert

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *