Kontakty Legrand – uniwersalność zastosowań

Firma Legrand słynie nie tylko z długiej historii i tradycji, jeśli chodzi o produkcję osprzętu elektroinstalacyjnego. Kontakty Legrand to także wysoka estetyka, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Są one wykorzystywane w różnych funkcjach i w każdej sprawdzają się bez zarzutów. Nie bez znaczenia jest też fakt, że firma ta idzie z duchem czasu i podczas produkcji sprzętu zwraca uwagę na normy, które mają służyć ochronie środowiska. Dotyczy to wykorzystywanych materiałów, jak i całego procesu produkcji, nawet z etapem końcowym, jakim jest pakowanie produktów.

PROSTE ROZWIĄZANIA

Kontakty Legrand charakteryzują się również tym, że dzięki prostym rozwiązaniom są bezproblemowe zarówno w użytkowaniu, jak i w montażu. Zamontować gniazdko tej firmy można nawet bez użycia specjalistycznych narzędzi. W bezproblemowy sposób w kontaktach Legrand można również zamontować podświetlenie klawiszy – takie rozwiązanie ułatwia korzystanie z osprzętu w niektórych warunkach. Wśród gniazdek można wybrać takie zaopatrzone w klapę, która chroni przed przenikaniem zanieczyszczeń czy wody – co także wpływa na bezpieczeństwo użytkowania.

Kontakty Legrand są produkowane w różnych barwach, do których można też dobrać odpowiednie ramki dodających walorów estetycznych, a także chroniących ścianę przed zabrudzeniami wynikającymi z intensywnego używania na przykład włączników światła. Wśród materiałów wykorzystywanych przy produkcji kontaktów przez firmę Legrand są nie tylko tworzywa sztuczne, ale także szkło, drewno i metal.

RÓŻNE FUNKCJE KONTAKTÓW LEGRAND

Kontakty Legrand to nie tylko najpopularniejsze włączniki i gniazdka. To także gniazda specjalistyczne, takie jak te używane do linii internetowych, telefonicznych RTV-SAT. To także różne rodzaju regulatory intensywności światła czy temperatury w ogrzewaniu podłogowym. Należy jeszcze dodać, że wszelkie włączniki firmy Legrand są bardzo czułe, co ułatwia korzystanie z nich.

About Biznes Ekspert

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *