Jak przelać pieniądze do Anglii? EasySend jest rozwiązaniem!

Jak przelać pieniądze do Anglii? EasySend jest rozwiązaniem!

Jak wysłać przelew z EasySend?

Cały proces jest naprawdę bardzo prosty. Przede wszystkim należy założyć bezpłatne konto i uzupełnić wszystkie dane. Następnie wybierz odbiorcę, do którego mają trafić pieniądze. Może to być Twój znajomy, rodzina czy zwykle opłacenie rachunków. Warto również wspomnieć, że każdy przelew FAST jest zawsze za darmo. Po tej czynności musisz wybrać określoną kwotę i sposób odbioru pieniędzy. Możesz zapłacić karta lub przelewem bankowym. Ostatni krok tak naprawdę należy do EasySend, ponieważ to oni przekażą, nawet w 10 minut, pieniądze na konto odbiorcy. Jeśli jeszcze raz przyjdzie Ci do głowy jak przelać pieniądze do Anglii, to masz już odpowiedź!

Jak przelać pieniądze do Anglii po Brexicie?

Firma EasySend deklaruje, że na Brexit była gotowa już od kilku miesięcy i gwarantują, że Klienci nie muszą martwić się o to, że będą podwyżki opłat czy jakiekolwiek ograniczenia. Wszystko zostaje tak, jak było. Dają gwarancję darmowych przelewów z Polski do UK w wariancie FAST, który realizowany jest w ciągu jednego dnia roboczego. Za jedyne 15 złotych możecie skorzystać z przelewu SuperFast, który realizowany jest nawet w 10 minut! Dla osób mieszkających w UK proponują trzy warianty: przelew FAST (opłata wynosi 1,99 GBP), przelew SuperFAST (opłata wynosi 3,99 GBP) oraz przelew z odbiorem pieniędzy na poczcie (opłata wynosi 3,90 GBP).

Czy warto przewozić gotówkę z Polski do Anglii?

Jest to bardzo dobre pytanie i może lepiej zastanowić się jak przelać pieniądze do Anglii, niż ryzykować zgubieniem pieniędzy. Razem z Brexitem zmieniły się przepisy celne UK i aktualnie bez zgłoszenia możesz przewieźć równowartość około 8 585 funtów szterlingów. Aby przewieźć większą kwotę, należy zgłosić się do organów celnych przy przekraczaniu granicy Należy tam udowodnić źródło pochodzenia gotówki np. formularzem potwierdzenia przelewu bankowego, a także wypełnić i złożyć szczegółową deklarację.

About Biznes Ekspert